About

Swoją przygodę z programowaniem zacząłem w wieku 8 lat, kiedy to dostałem od rodziców pierwszy komputer Commodore 64. Regulowanie głowicy w magnetofonie było na tyle irytujące, że postanowiłem wspólnie z moim tatą nauczyć się języka BASIC. Już w wieku 9 lat wygrałem swój pierwszy konkurs programistyczny (latarkę samochodową :D). Później przyszła pora na konkursy Informatyczne i olimpiady, które utorowały moją ścieżkę edukacyjną na Politechnikę Poznańską, gdzie ukończyłem Wydział Informatyki z tytułem Inżyniera.

Od 2006 roku pracuje nieprzerwanie dla niemieckiej firmy ORGADATA. Przez ten czas zajmowałem się wdrażaniem i integracją oprogramowania w firmach produkcyjnych w całej Polsce i nie tylko. Instalowałem, szkoliłem, konfigurowałem i programowałem maszyny CNC do obróbki aluminium.

Wieczornymi porami, w zaciszu pokoi hotelowych rozijałem swoją pasję – aplikacje mobilne. Po pewnym czasie zacząłęm współpracować z firmą Foonsy, która tworzy zaawansowane rozwiązania dla firm klasy ERP.

W krótkim czasie firma ORGADATA zainteresowała się moimi umiejętnościami programistycznymi i tak oto dziś mieszkam w Niemczech i tworzę m.in. Androidową wersję aplikacji SmartMeasure do pomiarów na budowie.

Mieszkanie w Niemczech nie przeszkadza mi we współpracy z Polskimi firmami – a wręcz przeciwnie – z sukcesem uczestniczę w różnych projektach w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *